Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Boty Burton Moto Boa black 20/21 | Snowboard shop - Snowboard4all

Na úvod » Boty na snowboard » BOA/Atop kolečko » Boty Burton Moto Boa black 20/21

Boty Burton Moto Boa black 20/21

Výrobce:
 
Naše cena s DPH:
6.490 Kč
 
Naše cena bez DPH:
5.363,34 Kč
 
Termín dodání:
Skladem
 
Velikost boty - číslování EUR:
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Burton Moto Boa black

Špičkové pánské snowboardové boty Burton se zavazovacím systémem BOA. Boty jsou měkké a pohodlné. Shrinkage™ Footprint Reduction Technology - zmenšuje stopu o celou jednu velikost, v praxi to znamená, že například bota velikosti 10 je bota velikosti 10, ale velikost podrážky se zmenšuje na 9.
Boa Coiler Closure System - rychlé, snadné a efektivní utahování pomocí otočného kolečka. 
Vnitřní bota Imprint 1. Integrated Liner Lacing - integrované šněrování pro pevné utažení vnitřní botičky. 
DynoLite Outsole - zredukováním hmotnosti o 20 % DynoLite podrážka nabízí skvělé odpružení, lepší pocit z jízdy a konzistentní podporu. 
Medium Flex Power Up Tongue - středně pevným nastavením profilu jazyka je umožněno kontrolovat jeho ohebnost a zvýšit jeho schopnost obalit nohu a kotník pro větší pohodlí. 
Total Comfort Construction - nová konstrukce, která zaručuje každodenní pocit pohodlí, od první chvíle, sezónu za sezónou. 
Snow-Proof Internal Gusset - jazyk boty je vylepšený o vnitřní manžetu, která zajistí spodní část boty a udrží ji v suchu a teple. 
Level 1 Molded EVA Footbed - lehký a trvanlivý materiál EVA použitý k tlumení nárazů tak, aby minimalizoval únavu nohou. 
Tuhost: 4. 

Technické informace:
- super lehká bota díky technologii DynoLite
- zavazovací systém BOA™

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 

Odkazy: Snowboardy | Snowboard komplety | Snowboard komplety | Snowboardy | Snowboard shop | SnowboardyOutdoor oblečeníbazény-jímkyPinkej.cz - splňte si svůj senSnowboardy