Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Boty Burton Moto Boa black 17/18 | Snowboard shop - Snowboard4all

Na úvod » Boty na snowboard » BOA/Atop kolečko » Boty Burton Moto Boa black 17/18

Boty Burton Moto Boa black 17/18

Výrobce:
 
Běžná cena s DPH:
6.490 Kč
 
Naše cena s DPH:
5.988 Kč
 
Naše cena bez DPH:
4.948,48 Kč
 
Ušetříte:
502 Kč (8 %)
 
Termín dodání:
Skladem
 
Velikost boty - číslování EUR:
40,5
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Burton Moto Boa black

Špičkové pánské snowboardové boty Burton se zavazovacím systémem BOA. Boty jsou měkké a pohodlné. Shrinkage™ Footprint Reduction Technology - zmenšuje venkovní stopu o celou jednu velikost, v praxi to znamená, že například bota velikosti 10 je bota velikosti 10, ale velikost venkovní podrážky se zmenšuje na 9, proto se bez problému vejde do většiny vázání.
Boa Coiler Closure System - rychlé, snadné a efektivní utahování pomocí otočného kolečka. 
Vnitřní bota Imprint 1. Integrated Liner Lacing - integrované šněrování pro pevné utažení vnitřní botičky. 
DynoLite Outsole - zredukováním hmotnosti o 20 % DynoLite podrážka nabízí skvělé odpružení, lepší pocit z jízdy a konzistentní podporu. 
Medium Flex Power Up Tongue - středně pevným nastavením profilu jazyka je umožněno kontrolovat jeho ohebnost a zvýšit jeho schopnost obalit nohu a kotník pro větší pohodlí. 
Total Comfort Construction - nová konstrukce, která zaručuje každodenní pocit pohodlí, od první chvíle, sezónu za sezónou. 
Snow-Proof Internal Gusset - jazyk boty je vylepšený o vnitřní manžetu, která zajistí spodní část boty a udrží ji v suchu a teple. 
Level 1 Molded EVA Footbed - lehký a trvanlivý materiál EVA použitý k tlumení nárazů tak, aby minimalizoval únavu nohou. 
Tuhost: 4. 

Technické informace:
- super lehká bota díky technologii DynoLite
- zavazovací systém BOA™

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 

Odkazy: Snowboardy | Snowboard komplety | Snowboard komplety | Snowboardy | Snowboard shop | SnowboardyOutdoor oblečeníbazény-jímkyPinkej.cz - splňte si svůj senSnowboardy