Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

wakeboard Jobe Concord 2017 | Snowboard shop - Snowboard4all

Na úvod » Wakeboarding » Wakeboardy » wakeboard Jobe Concord 2017

wakeboard Jobe Concord 2017

Běžná cena s DPH:
12.300 Kč
 
Naše cena s DPH:
7.790 Kč
 
Naše cena bez DPH:
6.437,66 Kč
 
Ušetříte:
4.510 Kč (37 %)
 
Termín dodání:
Skladem
 
Délka:
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

From its unique flex pattern to its rad design the Concord has a distinctive style. Its tip and tail are perfect for pipe rails as they connect seamlessly. This is the thinnest and flexiest board in our range, and allows you to be creative, be different! 

Hrany
ABS Sidewall
- ABS je termoplastický materiál použitý po celé délce hrany jehož hlavním účelem je chránit jádro a hranu před poničením při jízdě v cable parku. ABS sidewall poskytuje wakeboardu mnohem vyšší odolnost, kterou oceníte především na railech a kickerech. 


Skluznice
H.I.T. Base
- neboli High Impact Technology. Jedná se o sintredovanou vysoce odolnou skluznici, která je lehce tvrdší než naše standardní Armor Base. Díky tomu je ještě rychlejší na slidech. Toto je nejvíce high-end skluznice, kterou můžeš mít v případě, že tvym cílem je ojet co nejvíce railů a kickerů. 


Prohnutí
Continuous rocker
- Klasické prohnutí, kdy je rocker od paty až ke špičce. Tento tvar ti poskytuje rychlou, konzistentní a hladkou jízdu a dovoluje ti mnohem jednodušeji zatáčet. Oproti 3-stage rockeru je stabilnější a má předvídatelnější pop.


Jádro
Nature wood core
- Silná, odolná a pevná celodřevěná konstrukce jádra, která nabízí perfektně kontrolovanou pružnost na překážkách a poskytuje měkčí dopad z air triků. 


Pružnost
Jobe Flex Technology
- Jedná se o wake, který je pružný na špičce a patce. Díky této charakteristice jsou snažší dopady z triků a můžeš perfektně kontrolovat press na slidech. 


Laminace
Triaxiální laminace
Skelná vlákna jsou vedena třemi směry (0°/ +45°/ -45°). Tato laminace má vysokou pevnost, avšak umožňuje flex a torzi. 

JOBE WAKE

Jobe je nizozemská značka specializující se na wakepark wakeboarding, která se řadí mezi světovou špičku a podílí se značnou částí na vývoji a trendech wakepark wakeboardingu. Jobe wakeboardy jsou dělané pro ježdění v parku, vydrží hodně hrubé zacházení, jsou pružné a mají ABS hrany. I nejnižší modely Jobe se řadí mezi high-end wakepark vybavení. Jobe založil Jeff Jobe již v roce 1974. Vše je v nejvyšší kvalitě. Ať už se jedná Jobe Wakeboardy, Jobe vázání nebo neopreny.

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 

Odkazy: Snowboardy | Snowboard komplety | Snowboard komplety | Snowboardy | Snowboard shop | SnowboardyOutdoor oblečeníbazény-jímkyPinkej.cz - splňte si svůj senSnowboardy