Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bunda Rip Curl Asta Ocean | Snowboard shop - Snowboard4all

Na úvod » Bundy na snowboard » Bunda Rip Curl Asta Ocean

Bunda Rip Curl Asta Ocean

Výrobce:
 
Běžná cena s DPH:
2.990 Kč
 
Naše cena s DPH:
1.908 Kč
 
Naše cena bez DPH:
1.576,77 Kč
 
Ušetříte:
1.082 Kč (36 %)
 
Termín dodání:
Skladem
 
Velikost:
S
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Skládací bunda Rip Curl.

Zimní bunda Rip Curl, model Asta. Krásná dámská zimní bunda, která má mnoho předností – je lehká, pohodlná a trendy – je to kousek, který by rozhodně neměl chybět ve tvém zimním šatníku. Zimní bunda má zapínání na zip, kapuci, dvě postranní kapsy a natištěné logo Rip Curl na rukávu.

Tato zimní bunda Rip Curl je voděodolná i věkuvzdorná. Díky příjemnému materiálu, ze kterého je vyrobena, nabízí pohodlí, teplo a optimální ochranu. Specialitou této zimní bundy je to, že ji můžeš jednoduše uložit do malé taštičky a tak si ji vzít kamkoliv s sebou. Pytlík o rozměrech 20x25cm je přiložen ke každé bundě a je v designu bundy. Skládání bundy lze přirovnat k malému spacáku. Bunda je k dispozici ve dvou barevných variantách – s barevnými pruhy nebo s oblíbeným designem multico.

Materiál: vnější vrstva a výplň 100% polyester.

 

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 

Odkazy: Snowboardy | Snowboard komplety | Snowboard komplety | Snowboardy | Snowboard shop | SnowboardyOutdoor oblečeníbazény-jímkyPinkej.cz - splňte si svůj senSnowboardy