wakeboard Jobe Breach 2017 | Snowboard shop - Snowboard4all

Na úvod » Wakeboarding » Wakeboardy » wakeboard Jobe Breach 2017

wakeboard Jobe Breach 2017

Běžná cena s DPH:
14.400 Kč
 
Naše cena s DPH:
7.990 Kč
 
Naše cena bez DPH:
6.602,94 Kč
 
Ušetříte:
6.410 Kč (45 %)
 
Termín dodání:
skladem
 
Délka:
139
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Dominik Guehrs is an athletic and competitive beast similar to his brand new model the Breach. Having won numerous comps all around the world, Dominik knows the recipe for a rad wakeboard. This board is faster and offers more grip than any other. The Breach includes all the ingredients to perform his all-time favourite spins, air tricks and rip apart obstacles.

Hrany
ABS Sidewall
- ABS je termoplastický materiál použitý po celé délce hrany jehož hlavním účelem je chránit jádro a hranu před poničením při jízdě v cable parku. ABS sidewall poskytuje wakeboardu mnohem vyšší odolnost, kterou oceníte především na railech a kickerech. 


Skluznice
H.I.T. Base
- neboli High Impact Technology. Jedná se o sintredovanou vysoce odolnou skluznici, která je lehce tvrdší než naše standardní Armor Base. Díky tomu je ještě rychlejší na slidech. Toto je nejvíce high-end skluznice, kterou můžeš mít v případě, že tvym cílem je ojet co nejvíce railů a kickerů. 


Prohnutí
3-stage rocker
- Prohnutí, kdy má wake mezi vázáním rovnější plochu (flat prohnutí), která rozděluje wake na 3 různé díly. 3-stage rocker má jednu zásadní výhodu a tou je větší pop v případě odrazu z vody. Rovná plocha v prostředku prkna ti dává intenzivnější odraz a tím pádem větší hang time. Jedna věc je jistá, pokud máš rád air triky, 3-stage rocker je pro tebe. 


Jádro
Blended wood core
- Jádro wakeboardu, kdy je použito dřevo zpevněné polyuretanovými výztuhami. Tato technologie je používána u nejvyšších modelů prken. Touto kombinací je optimalizován poměr mezi pružností a silou pro perfektní vlastnosti prkna v cable parku. 


Pružnost
Jobe Flex Technology
- Jedná se o wake, který je pružný na špičce a patce. Díky této charakteristice jsou snažší dopady z triků a můžeš perfektně kontrolovat press na slidech. 


Laminace
Triaxiální laminace
Skelná vlákna jsou vedena třemi směry (0°/ +45°/ -45°). Tato laminace má vysokou pevnost, avšak umožňuje flex a torzi. 

JOBE WAKE

Jobe je nizozemská značka specializující se na wakepark wakeboarding, která se řadí mezi světovou špičku a podílí se značnou částí na vývoji a trendech wakepark wakeboardingu. Jobe wakeboardy jsou dělané pro ježdění v parku, vydrží hodně hrubé zacházení, jsou pružné a mají ABS hrany. I nejnižší modely Jobe se řadí mezi high-end wakepark vybavení. Jobe založil Jeff Jobe již v roce 1974. Vše je v nejvyšší kvalitě. Ať už se jedná Jobe Wakeboardy, Jobe vázání nebo neopreny.

 

 

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 

Odkazy: Snowboardy | Snowboard komplety | Snowboard komplety | Snowboardy | Snowboard shop | SnowboardyOutdoor oblečeníbazény-jímkyPinkej.cz - splňte si svůj senSnowboardy