Burton Ripcord 15/16 + vázání Burton Infidel | Snowboard shop - Snowboard4all

Na úvod » Snowboard komplety » Pánské snowboard komplety » Burton » Burton Ripcord 15/16 + vázání Burton Infidel

Burton Ripcord 15/16 + vázání Burton Infidel

Výrobce:
 
Běžná cena s DPH:
13.750 Kč
 
Naše cena s DPH:
9.290 Kč
 
Naše cena bez DPH:
7.677,26 Kč
 
Ušetříte:
4.460 Kč (32 %)
 
Termín dodání:
skladem
 
Délka:
158W
 
Velikost vázání:
 
Akční nabídky:
Doprava zdarma
 
Montáž vázání (příplatek 150,- Kč):
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Snowboard komplet složený ze snowboardu a vázání za zvýhodněnou akční cenu. V případě objednávky zvolte délku snowboardu a velikost vázání. Nabídku se snažíme aktualizovat dle vlastních skladových zásob. 

 

Snowboard Burton Ripcord

Snowboard Burton Ripcord je určený především pro začínající ridery. Díky nulovému prohnutí a technologii Easy Rider je takřka nemožné, aby se při jízdě kousla hrana, měkký flex navíc zaručí pohodovou jízdu bez zbytečné námahy. S tímto snowboardem uvidíš brzy progres v jízdě – ale samo prkno nejezdí, je třeba mu trochu pomoci. Snowboard Burton Ripcord je měkčí prkno s hravějším flexem, takže se s ním celkem vyblbneš.

Snowboard Burton Ripcord má technologii chennel a je plně kompatibilní s EST a 3D technologií a dovoluje namontovat vázání k prknu v jakékoliv poloze, stačí jen natočit a posunout vázání, jak zrovna potřebujete. Bez problému byste měli namontovat také vázání ostatních značek na dva šrouby.

Technologie, kterou jistě oceníš, se jmenuje Easy Bevel. Je to technologie, jež dává jezdcům neuvěřitelně odpouštějící prkno, u kterého je prakticky nemožné, aby se kousla hrana. S konvexní základnou, která zvedá hrany od sněhu a super měkkým prohnutím se jezdci skvěle učí rovnováze.

Snowboard Burton Ripcord má flat top prohnutí. Plochá mezi vázáním znamená větší stabilitu, lepší rovnováhu a kontrolu nad hranami.

Snowboard Burton Ripcord má tvar directional (5mm tapper) - což znamená, že nose je širší než tail a sidecuts nejsou symetrické. Toto kombo podporuje hladkou, stabilní jízdu a to i při vysokých rychlostech, bez námahy i v hlubokém sněhu.

Ripcord má také Flex Directional - tohle univerzální ohnutí nabízí zvýšený pop na patě a odolnější špičku, která umožňuje jezdcům snadnější udržení kontroly ve všech terénech a podmínkách.

Snowboard Burton Ripcord má jádro FCS Certified Fly 900G - klasické dřevěné jádro tip-to-tail, aniž by byla obětována flex, pop nebo síla. 900G využívá dva druhy dřeva k dosažení extrémně lehké desky.

FCS (Forest Stewardship Council) - desky jsou vyráběné ze dřeva z certifikovaných lesů. Základní ideou ogranizace FCS je podporovat ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů a tím napomoci chránit ohrožené a devastované světové lesy. Squeezebox Low - patentovaná technologie, která přenáší energii z vašich nohou na špičku a patku pro ještě lepší oblouky a ollie. Tenčí zóna jádra pod nohama přechází v silnější a výkonnější oblasti mezi nohama a pryč od noh směrem ke špičce a patě pro stabilnější prkno, které může být ještě výkonnější a ovladatelnější bez zbytečné námahy.

Snowboard Burton Ripcord má klasickou dvojnou laminaci. Laminace Biax je hlavně jib-friendly, měkkého flexu a sqěle se hodí do parku.

Skluznice prkna Ripcord je extrudovaná.

velikosti:

DÉLKA

145

150

154

156W

157

158W

159

162W

HMOTNOST JEZDCE (kg)

50-64

52-70

59-77

61-79

61-79

66-84

66-84

75-93

 

 

Burton Infidel disc

základna: Disc Baseplate – toto vázání nabízí konzistentní flexi a je kompatibilní se všemi klasickými montážními systému, včetně 4x4, 3D
lehčí Bomb-Proof Polycarbonate - měkká a hravá základna, pro pohodlné ježdění
Single-Component Hi-Back jednoduchý jednodílný hi-back zaručí okamžitou reakci
Canted Hi-Back design - ergonomický design přesně kopíruje tvar pravé a levé nohy pro maximální pohodlí a kontrolu
MicroFLAD – snadná změna úhlu patky
strap: Lushstrap™ - s EVA polstrováním
přezky: Smooth Glide Buckles - leštěný chromovaný hliník a lehký polykarbonát pro hladkou a spolehlivou jízdu 

Technické informace:
- kovové ráčny
- opěrka se stavitelným náklonem
- disk 4x4 umožňující nastavení úhlu natočení
- asymetrická základna
- můžete upevnit na jakýkoli snowboard (nejen Burton) díky univerzálnímu disku

Velikosti:
- velikost M (pro boty od EU 41 do EU 44)
- velikost L (pro boty od EU 43 do EU 48)

 

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 

Odkazy: Snowboardy | Snowboard komplety | Snowboard komplety | Snowboardy | Snowboard shop | SnowboardyOutdoor oblečeníbazény-jímkyPinkej.cz - splňte si svůj senSnowboardy